Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandGroenlose Gids

‘Het leek me altijd al wel een keer mooi een boek uit te geven, met werk van mezelf’

GROENLO - Hij schreef alle songteksten van de Nederlandstalige popformatie De Gracht (3 cd’s) waar broer Tim zanger van was, schreef zijn eigen buuts voor tientallen pronkzittingen in Groenlo, schrijft voor regionale dag- en weekkranten, is één van de vier huidige ‘Dichters des Achterhoeks’, leverde dichterlijke bijdragen en verhalen aan boeken, maar het ultieme, een boek enkel met zijn naam op de omslag, dat was er nog niet. Nu wel. Met ‘Beter in de war dan in de wereld’ presenteert Mark Ebbers uit Groenlo aankomende week zijn eerste echte dichtbundel met gedachten die in de periode van 2000 tot 2025 gedichten werden.

Lees het volledige artikel bij Groenlose Gids

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Muziekachterhoeknieuwswinterswijk.nl

William Smulders & The Handjives naar Rockcafé Taste

GROENLO - Zaterdag 7 november wordt het rocken, swingen en meezingen bij het muziekcafé van Groenlo. William Smulders & The Handjives komen naar Rockcafé Taste voor een avond vol rock-’n-roll, herkenbare hits en gezelligheid.

BinnenlandDe Orkaan

Martin Rep: Beatles-pelgrim op het zebrapad

Sinds 1963 ben ik fan van The Beatles. Nu, 63 jaar later, maak ik voor het eerst een pelgrimsreis naar Londen en Liverpool om historische Beatles-plaatsen te bezoeken. Vandaag mijn eerste verslag in De Orkaan: het oversteken van Abbey Road.

Advertentie