Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandJutter.nl

Het is weer oogsttijd voor de stoofperen

Velsen-Zuid – Zondag 1 oktober verkopen de vrijwilligers en boswachters van Natuurmonumenten van 11.00 tot 13.00 uur Gieser Wildeman stoofpeertjes in de kruidentuin op Beeckestijn. Vers geplukt en zo lang de voorraad strekt. Wie ter plekke lid wordt van Natuurmonumenten krijgt naast het tijdschrift van Natuurmonumenten een kilo stoofpeertjes gratis! Naast stoofperen worden er ook andere producten uit de kruidentuin en moestuin verkocht. Betalen kan met pin of contant.

Lees het volledige artikel bij Jutter.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingreport.nl

Beeckestijn lanceert training AI Driven Public Relations

Volgens Beeckestijn verandert AI de manier waarop organisaties hun reputatie en zichtbaarheid opbouwen. Naast traditionele media spelen zoekmachines en AI-platformen zoals ChatGPT, Claude, Gemini en Copilot een steeds grotere rol in de informatievoorziening.

Marketingmarketingfacts.nl

Leestip: 101 modellen over merkstrategie

Als je vroeger een telefoon had, had je het telefoonboek nodig. En als je vandaag aan merken werkt, heb je het nieuwe boek van Rik Riezebos nodig: “Hoe bouw je een sterk merk?” Het bevat 101 modellen voor merkstrategie.

MarketingMarketingfacts

Midfunnel: het belang van de fase die niet bestaat

Ik doe veel incompanytrainingen over merkstrategie. Een van de terugkerende workshops gaat over de balans tussen merkbouwen en performance-marketing. Want merkbouwen werkt vooral op de langere termijn , via de onderbuik .