Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

Binnenlandlimburger.nl

Het gaat niet echt crescendo met het oudste gemengd koor van Amby: ‘Als we niets doen, blijft het bergafwaarts gaan’

Het oudste gemengd koor van Amby, Crescendo, droomt van zijn 75-jarig jubileum. Krimp en afhakende jeugd doen vrezen voor de toekomst. Kan het koor nieuwe generaties verleiden? ‘Als we niets doen, blijft het bergafwaarts gaan’.

Lees het volledige artikel bij limburger.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandgemeentemaastricht.nl

Begroting 2027 in het kort

Met de begroting 2027 investeert de gemeente Maastricht in wat nu nodig is én in de toekomst van de stad. Zo blijft Maastricht een fijne plek om te wonen, werken, leren en leven. De gemeente zet daarom extra geld in voor:

BinnenlandRond Ommen

‘Dubbel Live’ van Vocalicious en Crescendo

Ommen – Popkoor Vocalicious en muziekvereniging Crescendo verzorgen zaterdagavond 7 november samen de muzikale avond ‘Dubbel Live’. Die wordt gehouden in de sporthal van de Carrousel aan de Van Reeuwijkstraat 5 in Ommen.

Advertentie