Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Binnenlandomroepbrabant.nl

Herfstwandeltocht door de Peel

Lekker lang genieten van de herfst en de Peel tijdens deze lange PeelWandelTocht. De start is vanuit Herberg de Morgenstond en loopt van Griendtsveen naar Helenaveen. Daar kan je bij Hotel & Eetcafé In d'Ouwe Peel genieten van een heerlijke lunch. Bijgetankt gaat de tocht daarna weer terug naar Griendtsveen.

Lees het volledige artikel bij omroepbrabant.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroephorstaandemaas.nl

WK Bokkenollen & Limonollen in Griendtsveen

Als op zondag de bierdampen weggetrokken zijn en de zon weer doorbreekt is de jeugd aan zet. Na het WK Bokkenollen is het tijd voor het WK Limonollen. Bij de kindervariant word gelopen met een dienblad met daarop geen bokbier maar limonade.

Binnenlandomroephorstaandemaas.nl

WK Bokkenollen & Limonollen in Griendtsveen

Traditioneel wordt op de eerste maandag van oktober het eerste bokbier aangetapt in Herberg de Morgenstond. De eerste zaterdag na het aantappen wordt het Wereld Kampioenschap Bokkenollen georganiseerd.