Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Binnenlandleiderdorpsweekblad.nl

Heggen, hagen, leefbaarheid en speeltuin

Het onderzoek naar een duurzaamheidscentrum in Leiderdorp viel goedkoper uit. Het geld dat de gemeente daarvoor had gereserveerd, wordt ingezet voor drie lokale initiatieven: vergroening, buurtverbinding en een nieuwe speeltuin in de wijk Saranafort.

Lees het volledige artikel bij leiderdorpsweekblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandcentraalplus.nl

Woningen achter ’t Hofje in beeld

De eigenaren van de locatie achter ’t Hofje, aan het einde van de Hoofdstraat in Leiderdorp, willen een voorstel uitwerken voor permanente woningen. Dat maakte wethouder Gebke van Gaal maandag 12 oktober bekend tijdens de gemeenteraadsvergadering.

Binnenlandcentraalplus.nl

Drie seniorenflats in Leiderdorp worden verkocht

De voorgenomen verkoop van drie seniorenflats aan de Laan van Berendrecht in Leiderdorp roept zorgen op bij vier politieke partijen. PRO, D66, LPL en CDA willen weten wat de verkoop betekent voor de huidige huurders en de toekomst van de seniorenwoningen.