Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandbanken.nl

Gitte van Haaren nieuwe topbestuurder ABN AMRO Hypotheken

Gitte van Haaren is benoemd tot Chief Executive Officer van ABN AMRO Hypotheken. In haar nieuwe functie is ze eindverantwoordelijk voor de particuliere hypotheekportefeuille van de bank en al zijn dochterondernemingen. Van Haaren volgt Claire Dumas op, die in maart de overstap naar NIBC Bank maakte.

Lees het volledige artikel bij banken.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Aftermovie VVP Advies Awards 2026

Van Bläcker (categorie Starters), Balans OFD (Categorie Kleine kantoren), Van der Doelen (categorie Middelgrote kantoren) en Van Campen & Dijkstra (categorie Grote Kantoren) zijn de winnaars van de Grande Finale van de VVP Advies Awards 2026.

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Hypotheeknormen ouderen aangescherpt

Vanaf maart 2027 houden Rabobank en Obvion bij het bepalen van de maximale hypotheek vijftien in plaats van zoals nu jaar vóór de pensioengerechtigde leeftijd rekening met het verwachte pensioeninkomen.

Advertentie