Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

Binnenlandhelvoirt.net

Gemeentebelangen wil flink extra investeren in “Tijdelijke” maatregelen N65

HELVOIRT – 26 maart 2025. Fractievoorzitter Guus van Woesik van Gemeentebelangen zette de toon tijdens de commissievergadering van 20 maart jl. die in het teken stond van Tijdelijke maatregelen N65.

Lees het volledige artikel bij helvoirt.net

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandhelvoirt.net

Geen geld meer voor ombouw N65

HELVOIRT – 16 oktober 2026. Het plan om de N65 te verbouwen met tunnelbakken voor doorgaand verkeer is definitief van de baan. Minister Karremans van verkeer trekt het geld in dat daarvoor gereserveerd was. Dat is vandaag bekendgemaakt.

Binnenlandvught.nu

Geen geld meer voor ombouw N65

HELVOIRT/VUGHT – 16 oktober 2026. Het plan om de N65 te verbouwen met tunnelbakken voor doorgaand verkeer is definitief van de baan. Minister Karremans van verkeer trekt het geld in dat daarvoor gereserveerd was. Dat is vandaag bekendgemaakt.

Binnenlandnovo3.nl

Raadsdialoog kortetermijnmaatregelen N65

Tijdens de raadsdialoog over de kortetermijnmaatregelen voor de N65 gaf de gemeente Vught uitleg over de plannen en de vervolgstappen. De maatregelen moeten de verkeersveiligheid, leefbaarheid en bereikbaarheid in Vught en Helvoirt verbeteren.

Advertentie