Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

BinnenlandInternetbode Tholen

Gemeente Moerdijk verwacht piek in aanvraag reisdocumenten

MOERDIJK - De gemeente Moerdijk waarschuwt in een persbericht voor een piek in het aantal aanvragen van paspoorten en identiteitskaarten. In 2014 werd de een identiteitskaart langer geldig, voor 2014 was het 5 jaar, sindsdien 10 jaar. Omdat mensen destijds gewacht hebben met de aanvraag van een nieuwe kaart wordt er voor dit jaar opnieuw een piek verwacht.

Lees het volledige artikel bij Internetbode Tholen

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Gemeentehuis Lopik gesloten op donderdag 15 oktober

Inwoners die op donderdag 15 oktober langs het gemeentehuis in Lopik willen om bijvoorbeeld een ID-kaart aan te vragen, moeten hun bezoek uitstellen. Het gemeentehuis is die dag vanwege een interne aangelegenheid de hele dag gesloten.

Binnenlandflessenpostuitalkmaar.nl

677 Alkmaarders ruimen stad schoon

Veel leerlingen gingen afgelopen week met hun juf of meester op pad tijdens hun buurtcleanup, maar de leerlingen van groep 6, 7 en 8 van de Vroonermeerschool aan de Damakker kregen daarbij ook hulp van wethouder Odile Rasch.

Advertentie