Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

BinnenlandSleenWeb

Gemeente eert cultuurhelden met Walk of Fame

De gemeente Coevorden krijgt een eigen ‘Walk of Fame’ ter ere van lokale cultuurhelden. De eerste drie tegels worden gewijd aan Gerrit Hegen en Harm Dijkstra uit Sleen en Jan Kruimink uit Oosterhesselen, initiatiefnemers van Stichting Ter Klinke en de drijvende krachten achter grootschalige locatietheatervoorstellingen zoals De Toorn van Thunaer en De Vlinderprinses.

Lees het volledige artikel bij SleenWeb

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddedalfsermarskramer.nl

Weiteveen de kansen, USV de punten

NIEUWLEUSEN - Frank Peters, doelman van Weiteveense Boys, sloeg een kwartier voor tijd met zijn vuist een diepe krater in de zompige grasmat. Zijn frustratie over de achteraf beslissende 1-2 van Max Schaeffer was begrijpelijk.

Binnenland1twente.nl

Halloween in de binnenstad van Almelo

Almelo maakt zich op voor de veertiende editie van het Halloweenspektakel in de binnenstad. Verschillende Halloween-griezels nemen het centrum van Almelo voor één avond over. Daarnaast is er voor jong en oud van alles te beleven.

Advertentie