Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandRadio Rucphen

GEHEUGENSCHAKEL IN KERKAKKERS RUCPHEN

Maandag 7 oktober is er in Centrum voor Wonen & Zorg Kerkakkers, Burg. Voetenstraat 29 in Rucphen een nieuwe geheugenschakel met als onderwerp; Dementie, wat kan de casemanager dementie voor u betekenen. Voor deze avond is Ellen Basting uitgenodigd, die werkzaam is als geriatrisch verpleegkundige bij Groenhuysen, zal deze avond uitleg geven over haar rol als casemanager.

Lees het volledige artikel bij Radio Rucphen

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Orkaan

Zaanse Olifantenpaadjes XXIV: Saendelverlaan

Je hebt in de Zaanstreek olifantenpaden en olifantenpaadjes. Rienk Spiekstra stuurde een heel erg korte in, ‘misschien wel de kortste’ volgens hem. Te vinden op de Saendelverlaan bij het winkelcentrum in Assendelft.

Binnenlandvrmg.nl

Wim Ruitenberg wint klaverjasavond bij S.V. ’t Harde

't HARDE - Op donderdag 22 oktober 2026 werd er weer gezellig geklaverjast bij klaverjasclub S.V. ’t Harde. In de kantine van de voetbalvereniging op sportpark Schenk aan de Bovenweg 8 in ’t Harde namen 20 deelnemers het tegen elkaar op.