Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Geen Mosselfeesten Middelburg: ‘Zie dit jaar maar als een pauze. Volgend jaar komen we terug’

Geen Mosselfeesten dit jaar in Middelburg. Het lukt ondernemers aan de Vlasmarkt door strengere regels en hogere kosten niet om het evenement eind juli te organiseren. Elke goedbedoelde reddingspoging die nu nog komt, is vergeefse moeite, zegt Hayo Duinkerken van Kaffee ’t Hof. ,,Het is definitief.”

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Middelburg Winterstad: dit is er te doen (2026)

Kerstliefhebbers opgelet! Middelburg verandert dit najaar in een groot winterfeest. Van woensdag 25 november 2026 tot en met zaterdag 9 januari 2027 staan er tijdens Middelburg Winterstad allerlei leuke activiteiten op het programma.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Kerstmarkt in Middelburg: dit is het programma

Kerstliefhebbers opgelet! Middelburg verandert dit najaar in een groot winterfeest. Van woensdag 25 november 2026 tot en met zaterdag 9 januari 2027 staan er tijdens Winterstad Middelburg allerlei leuke activiteiten op het programma.

Advertentie