Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlandbarendrechtsdagblad.nl

Gebitsbehandeling voor ezels van kinderboerderij De Kleine Duiker

De ezels van kinder- en recreatieboerderij De Kleine Duiker in Barendrecht hebben deze week de tandarts op bezoek gehad. In dit geval doet de dierenarts de gebitsbehandeling. De dieren worden hiervoor wel verdoofd. Het is altijd interessant om te zien hoe het gebit er van binnen uitziet. Alles is weer gecontroleerd en bijgewerkt.

Lees het volledige artikel bij barendrechtsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Lunchen bij lunch & zo

BARENDRECHT – De cliënten van Humanitas-DMH hebben genoten van een lunch bij Lunch & Zo, het nieuwe sociale restaurant op De Kleine Duiker. Ze aten samen soep en tosti’s en deden nieuwe ervaringen op.

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Mooi bedrag voor De Kleine Duiker

BARENDRECHT - De Kleine Duiker heeft een cheque ter waarde van 2.035,18 euro ontvangen van Rabobank IJsselmonde Drechtsteden. Het bedrag wordt gebruikt voor de aanleg van een nieuwe volière.

Advertentie