Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandgroot-waterland.nl

Frauduleuze ’cryptobelegger’ krijgt celstraf en moet benadeelde Volendammers schade vergoeden

De 29-jarige D.P. is veroordeeld tot een celstraf van elf maanden voor het oplichten van twintig mensen. De voormalige Volendammer deed zich ten onrechte voor als bonafide belegger in crypto, maar in werkelijkheid stak hij volgens de rechtbank ruim driehonderdduizend euro in zijn eigen zak. De Volendammer, die inmiddels elders woont, moet veertien gedupeerden in totaal bijna een ton aan schadevergoeding betalen. Zij hadden zelf bij de rechtbank een schadeclaim ingediend. Een van hen ging voor bijna 35.000 euro het schip in.

Lees het volledige artikel bij groot-waterland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandgroot-waterland.nl

Volendam blijft kraamkamer voor voetbaltalent

Als je vanuit de kantine van RKAV Volendam richting het Markermeer kijkt, valt je blik meteen op de oranje buitenwanden en grote lichtmasten van het Kras Stadion. Daar speelt grote broer FC Volendam zijn thuiswedstrijden.

Voetbaltrouw.nl

Volendam blijft kraamkamer voor voetbaltalent

Volendam behoort al jaren tot de grootste leveranciers van profvoetballers. Deze week komt zowel RKAV als FC Volendam in actie voor de KNVB Beker. Wat maakt de talentontwikkeling in het dorp zo succesvol?

Advertentie