Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandDe Orkaan

Fluxus en Zaantheater willen politiebureau, LZ en CDA: laat Zaanstad meebieden

Op de valreep proberen het Zaantheater en Fluxus Zaanstad over te halen om mee te bieden met de veiling op het voormalige politiebureau aan de Nicolaasstraat 5. Die veiling is op 17 september. Het Zaantheater wil het politiebureau bij het theater trekken en kantoren daar naartoe te verhuizen. Vrijgekomen ruimtes in het Zaantheater en in het nieuwe pand kunnen verhuurd worden om zo een deel van de investering terug te verdienen.

Lees het volledige artikel bij De Orkaan

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddeorkaan.nl

Buren balen van padelplannen TV Westzaan

Voetbalclub VVV Westzaan heeft grote problemen met de uitbreidingsplannen van de buren van Tennisvereniging Westzaan. De aanleg van twee geplande padelbanen levert geluidsoverlast op terwijl ook gevreesd wordt dat er te weinig parkeerplaatsen zijn berekend.

BinnenlandDe Orkaan

Veldpark wacht forse opknapbeurt

Het groen, de paden, de bankjes en speel- en sportplekken in het Veldpark (officieel ‘Burgemeester In ’t Veldpark’) gaan allemaal op de schop, te beginnen het het groen dat volgende jaar aan de beurt is.

Advertentie