Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

Binnenlandheturkerland.nl

Familie van Beijnum is te gast op Urk: het dorp waar vader Roel is opgegroeid

Op 14-jarige leeftijd is Roel van Beijnum (51) weggegaan van Urk, maar toch komt hij, samen met zijn vrouw Elizabeth (49) en zijn zoon Roël (11) wel vier keer per jaar op Urk. Vaak is dit met de camper, maar soms ook een dagje met de auto. Ook schoonmoeder mevrouw Van Soest (83) en schoonzus Alie Doornebal (57) komen regelmatig een dagje langs. Roel praat geen Urkers meer, maar toch blijft hij verbonden met het eiland. ,,Wanneer we op de brug hier rijden, voel ik me bijna thuis.”

Lees het volledige artikel bij heturkerland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandheturkerland.nl

Urk snakt naar eerste thuiswinst

Na vier thuisnederlagen snakt heel Urk naar de eerste overwinning dit seizoen op sportpark De Vormt. Lukt het de mannen van Randy Jelies en Henk Nieuwenhuis tegen het bezoekende WHC de drie punten te behalen.

Binnenlandheturkerland.nl

Kampioenskandidaat Flying Red komt op bezoek

Sporthal De Vlechttuinen is vrijdag weer het strijdtoneel van een wedstrijd van de mannen van Seacon/Orca’s. De ploeg van trainer Arjan Langman neemt het in de Tweede Divisie op tegen het nog ongeslagen Flying Red uit Roden.

Advertentie