Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

Binnenlandnoordhollandsdagblad.nl

Extra rituitval EBS door laadproblemen op busremise: ‘We moeten handmatig controleren of bussen wel stroom hebben’

Busbedrijf EBS kan minder bussen laten rijden door problemen met het laadsysteem op de busremise op bedrijventerrein Achtersluispolder. Daardoor kunnen de elektrische voertuigen niet volledig bijtanken en vallen ritten uit. Hoeveel precies, blijft onduidelijk.

Lees het volledige artikel bij noordhollandsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Onderwijszaanstad.nieuws.nl

Directeur Rob Smits van OVZZ stapt over naar het onderwijs

Directeur Rob Smits verlaat de Ondernemersvereniging Zaanstad Zuid en stapt over naar het onderwijs. De vereniging zoekt een opvolger in de persoon van 'een verbinder met strategisch vermogen die aanvoelt wat er speelt bij ondernemers én bij de gemeente'.

Binnenlanddeorkaan.nl

Merel Kan: het andere gif

‘Ze moeten gewoon eens leren schoonmaken.’ ‘Wat verwacht je met dat soort mensen?’ ‘Terugsturen, probleem opgelost.’ Het waren bepaald niet de giftigste reacties die op sociale media verschenen onder ons artikel.

Advertentie