Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

BinnenlandDordrecht.net

Expositie Galerie Atelier 27 van Sjane de Haan en Bert den Boer

DORDRECHT -   Sjane de Haan (1954) is autodidact. Haar eerste schilderij maakte zij 40 jaar geleden in Frankrijk waar zij spontaan een doosje verf en een schetsblokje kocht. Dat Sjane is geboren aan de rand van de Alblasserwaard is terug te vinden in haar favoriete onderwerpen: ruime, weidse vergezichten waarin het lijnenspel zo mooi zichtbaar is. Ieder schilderij is een zoektocht naar kleur, verhouding, harmonie, evenwicht en rust. Zij laat gedurende het schilderproces weg wat er niet toe doet. In haar recente werk worden haar  landschappen meer en meer abstract.

Lees het volledige artikel bij Dordrecht.net

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandmuseumtijdschrift.nl

Verschillende exposanten

Tussen 30 oktober 2026 en 24 januari 2027 zijn in museum Soest de werken te zien van onderstaande artistieke exposanten.

Binnenlanddordrecht.net

Dit kan toch niet!

DORDRECHT - De aangekondigde aanpak van de parkeerchaos rond station Stadspolders lijkt vooralsnog weinig effect te hebben. Ik had mezelf voorgenomen niet meer te schrijven over de parkeerchaos rond station Stadspolders.

Advertentie