Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandDalfsenNet

Even te voet baggeren door de sneeuw

DALFSEN – Vanmiddag om 2 uur zelf maar even genoten van de sneeuw. Er lag zo veel verse sneeuw dat ik alleen maar over een auto spoor kon lopen met mijn schoenen aan. Gestart op de Bosrandweg en maar niet bij de schaapskooi afslaan maar gewoon maar de weg vervolgen tot de Dalmsholterweg.

Lees het volledige artikel bij DalfsenNet

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddalfsennet.nl

Soms lijkt het wel een beetje op een snelweg

STERREBOS – Zo af en toe lijkt de Sterrebosweg wel een snelweg. Als er ontzettend veel verkeer overheen komt, waaronder veel vrachtwagens, dan weet je gewoon dat er iets aan de knikker is. Zoals vanmorgen rond 9.30 uur.

Binnenland1twente.nl

Halloween in de binnenstad van Almelo

Almelo maakt zich op voor de veertiende editie van het Halloweenspektakel in de binnenstad. Verschillende Halloween-griezels nemen het centrum van Almelo voor één avond over. Daarnaast is er voor jong en oud van alles te beleven.

Advertentie