Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlanddeorkaan.nl

Eindelijk schot in nieuwbouw op Aldi-terrein Koog a/d Zaan: BrugHoofd

De nieuwbouw op de plek van de Aldi aan het Zuideinde 146 in Koog aan de Zaan gaat BrugHoofd heten. In totaal worden daar 40 woningen gebouwd. De voormalige supermarkt moet eerst gesloopt worden, in september 2025 is het begin van de bouw gepland. Oplevering is eind 2026.

Lees het volledige artikel bij deorkaan.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Stroomstoring in Koog aan de Zaan opgelost

Volgens Liander trof de storing, die rond kwart voor elf 's avonds begon, hooguit 25 huishoudens in onder meer de Anemoonstraat, Parallelweg en Zuideinde in meer dan vijf postcodegebieden. De storing werd door Liander om 0:52 gemarkeerd als opgelost.

Binnenlandad.nl

Stroomstoring in Koog aan de Zaan opgelost

Volgens Liander trof de storing, die rond half tien 's ochtends begon, hooguit 25 huishoudens in onder meer de Anemoonstraat, Eendrachtstraat en Zuideinde in meer dan vijf postcodegebieden. De storing werd door Liander om 11:30 gemarkeerd als opgelost.

Advertentie