Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandWeert de gekste

Eigenaren Vivant Leuken openen ‘De Droûm’ in Ospel

Al jarenlang zijn ze dag in, dag uit in de weer met postpakketjes: Edwin en Wieteke van Vivant Leuken. Ze zijn dé steun en toeverlaat van veel online winkelende klanten. Toch kriebelde het om al die mensen op een andere manier blij te maken, om alleen maar vrolijke gezichten te zien. Daarom opende het stel vorige week familierestaurant De Droûm in Ospel.

Lees het volledige artikel bij Weert de gekste

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Muziekrtvutrecht.nl

Het Gouden Weekend

Vandaag • 18:00 - 19:00 Edwin met (muziek)geschiedenis aan de dis. Terug naar deze week van okt. 1976 met de smaakmakers, de krenten uit de kranten en even voor zeven een zoet toetje. Een uitje naar ooit, 50 jaar geleden.

Muziekrtvutrecht.nl

Het Gouden Weekend

Vandaag • 17:00 - 18:00 Edwin met (muziek)geschiedenis aan de dis. Terug naar deze week van okt. 1986 met de smaakmakers, de krenten uit de kranten en even voor zeven een zoet toetje. Een uitje naar ooit, 40 jaar geleden.

Advertentie