Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

BinnenlandEindhoven's Dagblad

Eeuwenoude Luciatoren in Steensel is ook een museum: ‘Maar als de klok luidt met de klepel, dan ga je wel lopen’

STEENSEL - ‘Lucia is minen naem, myn gheluit sy gode bequaem.’ Het is een stukje van een eeuwenoude tekst op de klok van de Luciatoren in Steensel. Zondagmiddag kon iedereen de toren beklimmen tijdens de negende middeleeuwse Torendag.

Lees het volledige artikel bij Eindhoven's Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepbrabant.nl

De CarProf Wils ATB Najaarstocht

Op zondag 1 november organiseert TWC Valkenswaard weer de traditionele ATB/veldtoertocht voor jong en oud, geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde mountainbiker. Deelnemers kunnen kiezen uit 3 afstanden: circa 30, 40 en 50 km.

Binnenlandveldhovensweekblad.nl

De CarProf Wils ATB Najaarstocht

Zondag 1 november verzorgt TWC Valkenswaard weer de traditionele ATB/veldtoertocht voor jong en oud, geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde mountainbiker. Deelnemers kunnen kiezen uit 3 afstanden, te weten circa 30, 40 en 50 km.

Advertentie