Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

BinnenlandDalfsenNet

Een verhaaltje over de tamme kastanje

NIEUWLEUSEN – Er was een kastanje genaamd Kasper. Kasper woonde hoog in de top van een reusachtige, oude tamme kastanjeboom aan de rand van het bos. Terwijl de andere kastanjes om hem heen klaagden over hoe krap het was in hun stekelige bolsters, vond Kasper zijn groene, harige jasje juist prachtig.

Lees het volledige artikel bij DalfsenNet

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandkobr.nl

Cabaretier Joost Koppenaal

BODEGRAVEN - Cabaretier Joost Koppenaal (22) organiseert op vrijdag 6 november voor de tweede keer een cabaretavond in De Zon in Bodegraven. De eerste editie was meteen uitverkocht en leverde positieve reacties op uit heel Bodegraven.

Film en uitgaanZwarte Kat

Drs P Trofee voor Kees van Kooten

De Drs. P Trofee, een prijs voor een auteur of kunstenaar die werkt in de vrolijke en vrijzinnige traditie van Drs. P (Heinz Polzer 1919-2015), is donderdag toegekend aan Kees van Kooten.

Advertentie