Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

BinnenlandHoogeveens Courant

Een school als Wolfsbos kan een bijdrage leveren aan vermindering van de tegenstellingen in onze samenleving | Door de ogen van

Ook in deze krant wordt regelmatig gerept over de tegenstellingen in onze maatschappij. Het woord “polarisatie” valt regelmatig. Verder wordt vaak gezegd dat de tegenstellingen tussen mensen en groepen toenemen. En pas stond in een landelijke krant dat eenvijfde van de Nederlanders gelooft in complottheorieën: corona en/of anderszins. Toen ik dat las, dacht ik: „wauw, wat is dat veel!”

Lees het volledige artikel bij Hoogeveens Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

De VVD wil de Lelylijn betalen van jouw pensioen

Een deel van je pensioen kan straks in een spoorlijn of een tunnel zitten. Het kabinet wil dat pensioenfondsen meebetalen aan grote infraprojecten zoals de Lelylijn en het Zuidasdok, omdat het Rijk dat geld zelf niet heeft.

Advertentie