Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandnoordhollandsdagblad.nl

Edam-Volendam wil grond in de Purmer, oppositie geïrriteerd: ‘Geen flauw idee wat we ermee moeten’

De gemeente Edam-Volendam heeft nog geen duidelijke invulling voor de grond in het oosten van de Purmer, maar wil die toch aankopen. Het voorstel om hier een nieuw voetbalstadion te bouwen is op de lange baan geschoven. Het college ziet de aankoop als middel om de regie over de potentiële nieuwbouwlocatie te behouden. De oppositie vreest voor een peperdure miskoop.

Lees het volledige artikel bij noordhollandsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Lichtjesparade trekt door de Purmer in Purmerend

De Lichtjesparade van Sint Maarten trekt voor het tweede jaar door de Purmer in Purmerend. Woensdag 11 november verzamelen deelnemers vanaf 18.45 uur bij OBS De Toermalijn, waarna de stoet om 19.00 uur door de wijk vertrekt.

Binnenlandgroot-waterland.nl

De grote lichtjesparade van Sint Maarten in de Purmer

Loop met ons mee door het magische en muzikale lichtjesbos! Voor het tweede jaar op een rij organiseren we De Lichtjesparade. Tijdens De Lichtjesparade lopen we met onze lichtjes en muziek dansend door de Purmer in Purmerend.

Advertentie