Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandAmstelveenweb

Ecoduikers aangelegd onder de Bovenkerkerweg

Tegelijkertijd met de aanleg van een nieuwe fundering voor de Bovenkerkerweg vanwege wegverbreding, legt de aannemer een faunapassage of ecoduiker aan. Deze gaat nabij de Burgemeester Wiegelweg onder de weg door en zorgt ervoor dat kleine dieren van de Bovenkerkerpolder naar een ecologische zone in Westwijk kunnen komen en vice versa. De werkzaamheden zijn in volle gang.

Lees het volledige artikel bij Amstelveenweb

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandbinnenlandsbestuur.nl

Van bedrijventerrein naar woonwijk

Veel bedrijventerreinen stammen uit de jaren zeventig. Nu, ruim vijftig jaar later, zijn ze op en ligt verloedering op de loer. Gemeenten transformeren de gebieden vaak tot gemengde wijk, met ruimte voor wonen en lichte bedrijvigheid.

BinnenlandSleenWeb

Beekdal Nieuwe Drostendiep stroomt de toekomst

Ruim tien jaar samenwerken heeft zichtbaar resultaat opgeleverd in het beekdal van het Nieuwe Drostendiep. Een groot deel is opnieuw ingericht. Daarbij zijn verschillende opgaven voor water, klimaat, landbouw en natuur samengebracht.