Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Drie medailles in Qatar voor Bavi (75) uit Dedemsvaart, én bijzonder weerzien: ‘Ik kon erna niet goed slapen’

Twee keer zilver, één keer goud. Een mooie oogst op het WK Masters in Doha, Qatar voor Yal Basht Bavi (75) uit Dedemsvaart. Al kon het volgens hem nog beter. Voor de ooit uit Iran gevluchte schoonspringer werd een bijzonder weerzien een ander hoogtepunt. ,,Ik kon erna niet goed slapen. Tja, dan word ik tweede.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Tennistennis.nl

Derde plaats voor Jelsma en Jongsma op WK Masters

Anneke Jelsma en Nico Jongsma zijn met een bronzen medaille teruggekeerd van de Masters World Individual Championships 75, 80, 85 op Kreta. De Nederlanders werden derde in het gemengddubbelspel 80+.

Tennistennis.nl

Tiende plaats voor 75+-team op WK Masters

Het mannenteam 75+, bestaande uit Rolf Thung, Frank van Lerven, Henk Venema en Tjoen Lew Lim, is op de Masters World Team Championships 75, 80, 85 op de tiende plaats geëindigd.

Advertentie