Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Dow investeert samen met anderen in het recyclen van plastic

Dow in Terneuzen investeert samen met Vopak, ING en Polestar Capital in recyclingbedrijf Xycle, dat plastic verwerkt tot een nieuwe grondstof. Om hoeveel geld het gaat is niet bekend gemaakt, maar het zou in totaal om tientallen miljoenen euro’s gaan.

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandbeursgorilla.nl

Chippers zetten AEX flink onder druk

(ABM FN-Dow Jones) De Amsterdamse beurs noteerde donderdag kort na de opening flink lager, met stevige verliezen voor de chipaandelen. Rond vijf over negen daalde de AEX met 1,1 procent naar 1.124,31 punten. De AMX verloor 0,4 procent.

Binnenlanddeaandeelhouder.nl

Beursupdate: chippers zetten AEX flink onder druk

De Amsterdamse beurs noteerde donderdag kort na de opening flink lager, met stevige verliezen voor de chipaandelen. Rond vijf over negen daalde de AEX met 1,1 procent naar 1.124,31 punten. De AMX verloor 0,4 procent.