Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Binnenlanddestadamersfoort.nl

Dodenherdenking 4 mei 2025 Hoogland

Tijdens de Nationale Herdenking op 4 mei herdenken we alle slachtoffers van oorlogen samen. Ook in Hoogland gedenken we en dan vooral de slachtoffers van de 2e wereldoorlog in de voormalige gemeente Hoogland. Het thema is dit jaar “80 jaar vrijheid”. Daarom staan we stil bij de littekens die WO2 heeft achtergelaten. De littekens die de Tweede Wereldoorlog achterliet zijn 80 jaar later nog steeds zichtbaar, ook in de voormalige gemeente Hoogland.

Lees het volledige artikel bij destadamersfoort.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddorpsbelangenhoogland.nl

Kort Hooglands Nieuws, oktober 2026, nummer 1

Kort Hooglands nieuws met dit keer: de jaarlijkse prinsenwissels, een schilderbeurt op Coelhorst, kerststallen in de Martinuskerk, een nieuwe teammanager bij vv Hoogland en nog veel, veel meer.

Binnenlanddorpsbelangenhoogland.nl

Hoogland krijgt certificaat Dementievriendelijk Dorp

Hoogland krijgt op 14 oktober 2026 het certificaat ‘Dementievriendelijk Dorp’. Dorpswethouder Micheline Paffen neemt het certificaat in ontvangst. Stichting Alzheimer Nederland verklaart Hoogland tot dementievriendelijk dorp.