Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

BinnenlandFraneker Actueel

Digitale sporen van misstanden – college Christiaan Triebert

In een wereld waarin smartphones alomtegenwoordig zijn en satellieten de aarde continu fotograferen, ligt er een enorme hoeveelheid openbaar beschikbare informatie voor het oprapen. Binnen die enorme hoeveelheid moet je wel weten wat je zoekt en waar je dat vindt. Daarover vertelt Christiaan Triebert op 17 juni tijdens zijn publiekscollege bij de Academie van Franeker. De lezing vindt plaats in theater de Koornbeurs.

Lees het volledige artikel bij Franeker Actueel

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Wetenschapsargasso.nl

Voor het recht op wetenschap

Foto: Lust tot onderzoek. Anonieme spotprent, ca. 1800–1805. Rijksmuseum, Amsterdam (RP-T-00-1269). Via Wikimedia Commons.

Binnenlandsoest.nu

Vier kunstenaars exposeren in Museum Soest

Vanaf 30 oktober 2026 zijn in Museum Soest schilderijen en andere kunstwerken te zien van vier kunstenaars: Jacqueline Bouricius, Arieta Scheffelaar, José Overtoom en Jeannette Kraaijeveld.