Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandDelft op Zondag

Delvenaar in Beeld: Frank (76)

Wat doet u vandaag in de Choorstraat? Ik heb een papegaai en die is broeds, zit al zes weken lang op een nest ergens waar ik niet bij kan, en die krijgt vandaag logés. Ze houdt het allemaal heel veilig. Normaal praat ze met mij als ik wat zeg, maar ze is doodstil. Vrienden van mij hebben ook papegaaien en als zij met vakantie gaan brengen ze die bij mij.

Lees het volledige artikel bij Delft op Zondag

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Appartementen op plek oude gemeentehuis eindelijk bewoond

In 2019 ging het voormalige gemeentehuis van Monster tegen de vlakte en al die tijd hebben inwoners van Monster tegen een kale vlakte in het centrum aangekeken. Dat is nu voorbij, want het complex met veertig nieuwe sociale huurwoningen is eindelijk bewoond.

Binnenlandad.nl

Sinterklaasintocht 2026 in Delft: route en programma

O, kom er eens kijken! Volgende maand meert Sinterklaas met zijn pakjesboot aan in Delft. Wil je de goedheiligman en zijn pieten goed kunnen zien? Hier lees je alles over de route en het programma tijdens de sinterklaasintocht 2026 in Delft.