Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

BinnenlandDe Gelderlander

De zorg terugleggen in de handen van de overheid? Toch maar liever niet

De huisartsen kunnen smeken tot ze een ons wegen maar de minister van Volksgezondheid Ernst Kuipers is niet van plan de zorgverzekeraars terug te fluiten. In de Zembla -aflevering deze week over het huisartseninfarct bleek dat huisartsen zich, net als wij patiënten, grote zorgen maken over het tekort aan collega’s en over de hoge werkdruk.

Lees het volledige artikel bij De Gelderlander

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Scamcentra Zuidoost-Azië onuitroeibaar

Een gebouwencomplex met hoge flats. Zo ziet een scamcompound in Myanmar eruit, bezien vanaf de Thaise grens. Van de mensen binnen die overal ter wereld slachtoffers maken met oplichtingspraktijken, is geen glimp te bekennen.

ConsumentReformatorisch Dagblad

True crime: van sensatiezoekers tot rechtdoeners

„In dit verhaal komt excessief geweld voor. Ook gruwelijke moorden en martelingen komen aan het licht en een groot deel zal gaan over seksueel misbruik. Zijn dit onderwerpen waar je niet zo goed tegen kunt, sla deze video dan over.

Advertentie