Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandNieuwe Meerbode

De Vinken is Reeuwijk de baas

Vinkeveen – In een duel met een verrassend verloop wist de Vinkeveense korfbalhoofdmacht overtuigend met een fraaie 17-10 overwinning beide punten in huis te houden. Het bezoekende Reeuwijk kwam als een komeet uit de startblokken. Maar na een gelijke stand bij rust trokken de volgelingen van Amel Groos in de tweede helft alle registers open.

Lees het volledige artikel bij Nieuwe Meerbode

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandmeerbode.nl

De Vinken vecht tegen degradatie

Vinkeveen – De Vinken heeft komende zaterdag nog één kans om het hoofdklasseschap te behouden. Afgelopen weekend verloor de Vinkeveense hoofdmacht met ruime cijfers van het bezoekende Fiks, 13-34. Ook degradatieconcurrent Tempo verloor.

Binnenlanddalfsennet.nl

Van Loat mar Kuuln tot Mozaïekrollers: koersbal leeft!

DALFSEN – (door John Til) Kulturhus Trefkoele+ was vandaag het toneel van het 32e Overijssels Provinciaal Koersbaltoernooi. Vijftien teams uit verschillende plaatsen in Overijssel kwamen bijeen om de strijd aan te gaan om de eerste, tweede en derde plaats.