Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

BinnenlandDe Castricummer

‘De letter bevrijd’: een expositie typografiek

Bakkum – Van 12 december tot en met 6 februari exposeren Dick Berendes, Frans Lieshout en Harm Noordhoorn hun grafisch werk in restaurant De Oude Keuken. De drie kunstenaars maken ieder op eigen wijze gebruik van letters. Niet om woorden mee te vormen of klanken te noteren, maar om te gebruiken als beeldend element. Hun werk noemen ze ’typografiek’, een combinatie van typografie (tekstvormgeving) en grafiek (kunst op basis van druk- en digitale technieken).

Lees het volledige artikel bij De Castricummer

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepcastricum.nl

SoLex bij De Oude Keuken

BAKKUM - Zondag 25 oktober speelt het trio SoLex op bij De Oude Keuken. Met eigen arrangementen en meerstemmige zang roept SoLex vele pareltjes terug in de herinnering.

Binnenlandomroepcastricum.nl

Hike in the Forest bij De Oude Keuken

BAKKUM - Zondag 11 oktober treedt de groep Hike in the Forest op bij De Oude Keuken. Dit gezelschap bestaat uit Martin van Zijl, Silvia Martijn en Willem Visser met percussionist Dimitri Vink.

Binnenlandcastricummer.nl

Hike in the Forest bij De Oude Keuken

Bakkum - Op zondag 11 oktober treedt de groep Hike in the Forest op bij restaurant De Oude Keuken. Dit gezelschap bestaat uit Martin van Zijl (gitaar/zang), Silvia Martijn (bas), Dimitry Vink (percussie) en Willem Visser (gitaar/zang).