Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Binnenlandrodi.nl

De Cultuurschuur presenteert The Chief

WIERINGERWERF - Een heerlijke avond met Henk Haanraads, alias ‘The Chief’ op zaterdag 7 december in de Cultuurschuur. The Chief speelt gitaar en zingt alle grote rocksterren uit de vorige eeuw en is een verschijning op zich. De bar is de hele avond open en er wordt gezongen en gedanst. Een ouderwets avondje uit dus.

Lees het volledige artikel bij rodi.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDen Helder Actueel

Nieuwe polder, nieuwe dorpen

In de openbare ruimte van de Cultuurschuur aan het Loggersplein in Wieringerwerf organiseert het Historisch Genootschap Wieringermeer vanaf zaterdag 17 oktober de tentoonstelling ‘Nieuwe Polder, nieuwe dorpen’.

BinnenlandDen Helder Actueel

Kunst levend, verrassend en dichtbij

Kunsthistoricus Martijn Pieters verzorgt vanaf dinsdag 20 oktober de eerste aflevering van een 3-delige lezingencyclus in de Cultuurschuur aan het Loggersplein in Wieringerwerf.