Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Binnenlandnunspeethuisaanhuis.nl

De Brake verkocht aan Nestlé

Nestlé heeft met de gemeente Nunspeet een principe overeenstemming bereikt over de aankoop van het voormalig sportcomplex De Brake aan de Oosteinderweg in Nunspeet. De overeenstemming die is bereikt, wordt nu verwerkt in een koop-realisatieovereenkomst.

Lees het volledige artikel bij nunspeethuisaanhuis.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelfinancieel.headliner.nl

Europese beurzen flink lager rond lunchtijd

De Europese aandelenbeurzen stonden donderdag rond het middaguur duidelijk lager. De CAC 40 verloor 1,6 procent, de DAX 1,2 procent, de FTSE 100 0,6 procent en de FTSE MIB 2,0 procent. De brede Stoxx Europe 600 daalde 1 procent.

Financieelfinancieel.headliner.nl

Techmalaise slaat weer toe op Europese beurzen

De Europese aandelenbeurzen zijn donderdag duidelijk lager gesloten. Beleggers werden voorzichtiger nadat tegenvallende resultaten van Amerikaanse technologiebedrijven het optimisme over kunstmatige intelligentie (AI) onder druk zetten.

Advertentie