Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlandpzc.nl

Cupfighter Dongen is ook Heerjansdam veel te machtig: ‘Van het kastje naar de muur gestuurd’

De nummer 2 van de vierde divisie B, Heerjansdam, tegen de nummer 2 van de vierde divisie C, Dongen. Een evenwichtige koppeling in de halve finale van de districtsbeker? Het bleek zaterdag in Brabant van niet. Er was niets af te dingen op de 4-1 nederlaag van de ploeg van Edwin de Koning.

Lees het volledige artikel bij pzc.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandzwijndrecht.net

Heerjansdam op schot tegen SC Feyenoord: 4-1

eerjansdam speelde zaterdag op de Molenwei tegen SC Feyenoord en was goed op dreef tegen de Rotterdammers: 4-1. Uiteraard een goede en nuttige overwinning want de voorgaande drie wedstrijden werd er niet gewonnen (1k verloren en 2k gelijk).

Binnenlanddeschakelbarendrecht.nl

Heerjansdam verslaat koploper FC ’s-Gravenzande

BARENDRECHT – Heerjansdam heeft zaterdag op sportpark De Molenwei met 1-0 gewonnen van FC ’sGravenzande, dat voor de wedstrijd koploper was. Marvin van der Made maakte in de sotfase het winnende doelpunt.

Advertentie