Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandOldambt Nu

Column: Taalgevoeligheden en andere modermismen

Wanneer wij aan het wandelen zijn dan …. Wacht, deze zin moet ik wat smeuïger maken want dat is modern. Net zoals we tegenwoordig niet meer ‘evenement’ zeggen maar ‘event’. Het betekent hetzelfde maar je brengt het anders, het gaat om de verpakking zeg maar. We bevinden ons niet voor niets midden in het zogenaamde ‘Verpakkings-tijdperk’.

Lees het volledige artikel bij Oldambt Nu

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

Waarom iemand € 411.000 betaalde voor deze 26 jaar oude M5

Een E39 M5 is een heerlijke bak, daar kunnen we het allemaal over eens zijn. Maar om er nu dik 4 ton voor te betalen is toch een beetje overdreven. Zelfs al is het een fabrieksnieuw exemplaar met 3 kilometer op de klok. Toch heeft iemand dit weekend € 411.

MuziekNieuwe plaat

Alessio & Montana – Voorbij

Met Alessio De Martino en Montana de Koning werken twee getalenteerde artiesten samen op de nieuwe single Voorbij . Een liedje over de liefde en trouw blijven aan elkaar. En ook over de consequenties als je dat wederzijds vertrouwen schaadt.

Binnenlandflessenpostuitegmond.nl

Column Susanne Verwer: Summer time in de herfst

Op een woensdagmiddag ga ik met onze gast Piet terug in de tijd. We komen uit in het jaar 1955. Piet was 14 jaar en ging na school werken in de kruidenierszaak van zijn vader. In die tijd was er nog geen tv en luisterde iedereen naar de radio.