Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandDe Orkaan

Cargill (Zaandam) mag ammoniak blijven uitstoten

Gedeputeerde Staten hoeft niet te handhaven op het uitstoten van ammoniak door twee fabrieken van Cargill in Zaandam: Aurora aan het Kalf 17 en De Jonker aan de Oostzijde 321. Volgens de rechtbank in Haarlem heeft Cargill sinds de oprichting voor beide locaties in Zaandam vergunningen op basis waarvan ze ammoniak mochten uitstoten.

Lees het volledige artikel bij De Orkaan

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Orkaan

Geen ontheffingen voor vuurwerkverbod in Zaanstad

De gemeente Zaanstad gaat tijdens het eerste volledige vuurwerkverbod g een ontheffing en verlenen om vuurwerk te mogen afsteken. Volgens de Wet veilige jaarwisseling is dat wel mogelijk voor lokale verenigingen of stichtingen als die een ontheffing aanvragen.

Binnenlanddeorkaan.nl

Pakketautomaten in Westerkoog en Westzaan

De pakketwand rukt verder op. In Koog aan de Zaan (Locomotief, Westerkoog) en Westzaan (Torenstraat) komen pakketautomaten. Daarvoor heeft PostNL een aanvraag voor een omgevingsvergunning ingediend.

Advertentie