Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Binnenlanddehoogevener.nl

Buurthuis D.E.S gebouw viert 75 jarig bestaan.

HOOGEVEEN – Wat een prachtige mijlpaal! Het 75-jarig bestaan van het buurthuis D.E.S in Hoogeveen belooft een gezellige en memorabele zaterdag te worden op 16 november. Met een ochtendontbijt om 9 uur voor de basisscholen uit Tuindorp-zuid, gevolgd door kinderbingo, een receptie in de tegen drieen voor leden en genodigden. En een muzikale avond vanaf 20.00 uur met de Evening Stars Feestband.

Lees het volledige artikel bij dehoogevener.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandoost.nl

Stankoverlast in Hengelo kan nog dagen duren

Op meerdere plekken in Hengelo, waaronder Tuindorp-Zuid en de Nijverheid, roken bewoners vrijdagavond een vreemde geur. Na onderzoek van de hulpdiensten bleek de geur van een schoonmaakbedrijf te komen aan de Onyxstraat. De geur kan nog enkele dagen aanhouden.

MuziekReformatorisch Dagblad

Stankoverlast in Hengelo kan nog dagen aanhouden

Inwoners van Hengelo kunnen nog dagen last houden van stankoverlast, meldt de veiligheidsregio Twente Veilig. Er kwamen vrijdagavond vanuit de buurten Tuindorp-Zuid en Nijverheid meerdere meldingen binnen van een hinderlijke lucht.