Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Busbedrijven geïrriteerd over vakbond: ‘Ze stoken mensen op tegen de werkgever’

WESTERHAAR - Woensdag staken touringcarchauffeurs, omdat ze ontevreden zijn over het laatste cao-bod. Vakbond FNV verwacht 50 tot 100 leden op een manifestatie in Ede. Maar de kans dat daar chauffeurs uit Twente en de Achterhoek bij zitten achten bedrijven in deze regio niet groot. Wel is er irritatie over de toon van de bond. „Ze doen alsof wij slechte werkgevers zijn.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddeweekvantwenterand.nl

Bijzondere jubilea bij Voorwaarts

WESTERHAAR - Ledenvergadering Voorwaarts brengt plannen, bestuurswijzigingen en bijzondere jubilea. Tijdens de goedbezochte ledenvergadering op 23 oktober stonden de toekomst van de vereniging en de waardering voor trouwe leden centraal.

Binnenlandomroeplingewaard.nl

Moeizame zege DV VBI Huissen op Hoogeveen

Damvereniging VBI Huissen behaalde tegenover damclub Hoogeveen een moeizame 11-9 zege. In het verleden bleek vaker dat Huissen moeite heeft om gemakkelijk te winnen van de op papier zwakkere teams.

Advertentie