Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Binnenlandditistwee.nl

Burgemeester gaat door het stof om Schiedamse boa-blunder: gaat raad eerder informeren

Schiedams burgemeester Harald Bergmann zegt dat er niets achtergehouden is in de blunder met de Schiedamse boa’s die niet meer mogen handhaven. Dat zei hij tijdens een spoeddebat in de Schiedamse raad. Hoewel raadsleden zeer kritisch waren kwam Bergmann zonder kleerscheuren uit de strijd. “Ik zou de raad eerder hebben geïnformeerd”, zegt Bergmann.

Lees het volledige artikel bij ditistwee.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrodi.nl

Echtpaar Niemeijer is briljant

Janus (88) en Frieda (85) Niemeijer-Jense waren onlangs 65 jaar getrouwd. Dat hebben ze met hun dierbaren ‘Záálig’ gevierd. Ook burgemeester Harald Bergmann kwam het bruidspaar feliciteren met hun briljanten huwelijk.

Onderwijsschiedam24.nl

Bijzondere voorlezer op Jozefschool

SCHIEDAM - De kleuters van groep 1/2C van de Sint Jozefschool kregen vandaag wel heel bijzonder bezoek in de klas! Niemand minder dan burgemeester Harald Bergmann kwam langs om de kinderen voor te lezen.

Advertentie