Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandDeWijk.info

Bouw gezondheidscentrum De Wijk gestart

Op maandag 6 november is officieel begonnen met de bouw van een gloednieuw gezondheidscentrum. Geert en Mariëlle van Iersel, eigenaren van Huisartsenpraktijk De Wijk, samen met Derk Jan Teunis van Fysiotherapie In het Wold, zijn sinds 3 november de trotse eigenaren van het voormalige bibliotheekpand op Prins Clauslaan 2 en 4. Zowel de fysiotherapeuten als huisartsen uit De Wijk hebben al jaren plannen om een gezondheidscentrum te bouwen op de locatie van de voormalige bibliotheek.

Lees het volledige artikel bij DeWijk.info

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandZuidwolde.info

Zorgzaam Zuidwolde gaat door

Hoe kunnen we elkaar in de buurt gemakkelijker vinden als we even een ‘goede buur’ nodig hebben? Deze vraag stond donderdagavond 8 oktober centraal in de tweede door Zorgzaam Zuidwolde georganiseerde buurtbijeenkomst.

BinnenlandDeWijk.info

Wijker Kunst herplaatst herdenkingsbord

In 2026 vinden in het kader van het 80 jarig jubileum van muziek- en zangvereniging Wijker Kunst diverse activiteiten plaats. Naast onder andere een jubileumconcert op 7 november aanstaande, is er nu opnieuw een herdenkingsbord geplaatst.