Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Binnenlandbuienradar.nl

Blog

De lente is in volle gang, maar bij het KNMI zijn ze alweer bezig met de voorbereidingen voor het komende herfstseizoen. Elk jaar worden in Nederland stormnamen gekozen. Dit doet het KNMI samen met de weerdiensten van het Verenigd Koninkrijk (Met Office) en Ierland (Met éireann).

Lees het volledige artikel bij buienradar.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandZwartsluis Actueel

ZVZ komt met verschillende medailles terug uit Zwolle

Tijdens het tweede deel van de 7-kamp in Zwolle kwamen zaterdag 10 oktober 24 zwemmers van ZVZ aan de start. De oudere zwemmers kwamen uit op de rugslag en wisselslag, terwijl voor de O10-categorie de rugslag en vrije slag op het programma stonden.

Binnenlanddrimble.nl

Enkhuizen

In deze speciale aflevering staat het team voor een bijzondere uitdaging: het moderniseren van een uniek pand dat onder architectuur is gebouwd. Een huis vol karakter, maar ook vol puzzels.