Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlandkro-ncrv.nl

Bisschop Van den Hout incognito met politie op pad in Roermond

– Bisschop Ron van den Hout van Roermond, vorig jaar zomer aangetreden, besteedt veel tijd aan werkbezoeken aan diverse maatschappelijke en culturele organisaties in Limburg. Zo wil de geboren Brabander de samenleving in zijn huidige diocees “goed leren kennen en van binnenuit begrijpen”, aldus het bisdom Roermond. Zo draaide hij gisteren in zijn eigen bisschopsstad incognito een avonddienst van de politie mee.

Lees het volledige artikel bij kro-ncrv.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandroermond.nieuws.nl

Nieuwe kapelaan voor Roermond-Oost

ROERMOND - Bisschop Ron van den Hout heeft kapelaan Paweł Żelazny (35) benoemd tot kapelaan van de parochiefederatie Roermond Noordoost, die bestaat uit de parochies van Roermond-Oost, Maasniel, Leeuwen en Asenray.

Binnenlandroermond.nieuws.nl

Galaconcert in de kathedraal

ROERMOND - Op 22 november wordt in de Sint Christoffelkathedraal vanaf 14.00 uur een concert gegeven door de Brassband Merum, het Koninklijk Roermonds Mannenkoor (KRM) en het Mannenkoor Eendracht uit Swartbroek.

Advertentie