Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandDeWijk.info

Binnenkort Padel spelen in De Wijk!

Maandagochtend 15 april was er, vroeger dan normaal, veel activiteit rond de tennisbanen van RacketSport Vereniging Voorwijk. Al lange tijd is de vereniging bezig met de voorbereidingen voor de aanleg van padelbanen. Padel is al een paar jaar de hardst groeiende sport in Nederland, vooral omdat het laagdrempelig en minder technisch is dan tennis.

Lees het volledige artikel bij DeWijk.info

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandInternetbode Tholen

TP Roosendaal zet zich in tegen ALS

ROOSENDAAL - Op vrijdag 9 oktober organiseerde Tennis en Padel vereniging Roosendaal het jaarlijkse goede doel toernooi.Het goede doel dit jaar was ALS.

Binnenlandmeppel.nieuws.nl

Bijna 200 deelnemers bij geslaagde sportinstuif in Meppel

Meppel – Bijna 200 deelnemers kwamen in beweging tijdens de sportinstuif in de Topsporthal Ezinge in Meppel. Het werd een sportieve en gezellige ochtend waarbij kinderen kennis konden maken met een breed aanbod aan sporten en beweegactiviteiten.