Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

BinnenlandMaarkels Nieuws

Bijzonder servies gezocht voor expositie

Museum Eungs Schöppe is op zoek naar bijzondere serviezen voor de nieuwe tentoonstelling ‘Aan tafel!’, die van mei tot en met september te zien is. Van servies met een gouden randje tot een dierbaar familiestuk: alles met een verhaal is welkom. Het Markelose museum roept inwoners op om een foto en korte beschrijving van hun servies in te sturen. Na een selectie wordt een deel van het servies op 21 april verwacht in het museum om onderdeel te worden van de expositie.

Lees het volledige artikel bij Maarkels Nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandMaarkels Nieuws

Schilderijen Jan Broeze terug in Eungs Schöppe

Museum Eungs Schöppe staat dit najaar in het teken van de Markelose schilder Jan Broeze. Vanaf oktober is in het museum een nieuwe tentoonstelling met schilderwerken van de in 1983 overleden kunstenaar uit Elsenerbroek te zien.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Kinderen creatief aan de slag bij Eungs Schöppe

Museum Eungs Schöppe organiseert dinsdag 13 oktober een creatieve kindermiddag. Van 13.30 tot 16.00 uur kunnen kinderen onder het thema ‘schilderen’ zelf aan de slag. De gemaakte creaties mogen na afloop mee naar huis.

Advertentie