Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandNieuws.nl

Bijna helft minder WOZ-bezwaren in Drenthe vorig jaar

Voor ruim 7.000 woningen in Drenthe werd vorig jaar bezwaar gemaakt tegen de WOZ-waarde. Dat is bijna de helft minder dan in 2023 (46,9%), toen voor 13.000 woningen bezwaren werden ingediend. Dit blijkt uit onderzoek van Independer, gebaseerd op cijfers van de Waarderingskamer.

Lees het volledige artikel bij Nieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Florius: meer inzicht in beheer aflossingsvrij

Florius geeft adviseurs nu via Actief Beheer meer inzicht in belangrijke communicatie die klanten ontvangen over hun Aflossingsvrije Hypotheek. In het Actief Beheer Dashboard in de adviseursomgeving FAN kunnen adviseurs kopieën van klantbrieven bekijken.

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Verantwoordelijkheid pakken

"Als geldverstrekkers pensioeninkomen eerder laten meewegen, mogen we van hen verwachten dat ze ook breder kijken naar wat iemand straks daadwerkelijk te besteden heeft." Aldus SEH-directeur Maria Silveira in een column op www.kop-munt.nl.

Advertentie