Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandDordt Centraal

Biesbosch Natuurprijs 2024 voor Joke de Vlieger

REGIO – Joke de Vlieger uit Werkendam heeft zich meer dan 35 jaar ingezet voor behoud, bescherming en ontwikkeling van de Biesbosch als bijzonder natuurgebied. Daarvoor is ze deze week beloond met de Biesbosch Natuurprijs, bestaande uit een oorkonde en een bronzen sculptuur van een Zeearend. De prijsuitreiking is een initiatief van de Stichting Natuur-en Vogelwacht Biesbosch (NVB) en ingesteld ter gelegenheid van haar 30-jarige bestaan in 2013. Het bronzen kunstwerk is beschikbaar gesteld door Van den Herik Sliedrecht. (Foto’s: Beeldbank Natuur- en Vogelwacht Biesbosch)

Lees het volledige artikel bij Dordt Centraal

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnunspeet.nieuws.nl

Nunspeetse Bridgeclub nodigt inwoners uit

NUNSPEET – Samen nadenken, een spel bespreken en nieuwe mensen ontmoeten: de Nunspeetse Bridgeclub wil inwoners laten kennismaken met de vereniging. Het bestuur vraagt aandacht voor de combinatie van denksport en gezelligheid.

BinnenlandDe Orkaan

Zaanse Olifantenpaadjes XXIV: Saendelverlaan

Je hebt in de Zaanstreek olifantenpaden en olifantenpaadjes. Rienk Spiekstra stuurde een heel erg korte in, ‘misschien wel de kortste’ volgens hem. Te vinden op de Saendelverlaan bij het winkelcentrum in Assendelft.