Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandDalfsenNet

Bibliotheek Dalfsen helpt inwoners op weg met DigiD

DALFSEN  – NIEUWLEUSEN –  De Bibliotheek Dalfsen organiseert in februari een gratis cursus voor iedereen die meer wil leren over het gebruik van DigiD. De cursus ‘Doe meer met je DigiD’ bestaat uit vier bijeenkomsten en is speciaal bedoeld voor beginners.

Lees het volledige artikel bij DalfsenNet

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandvechtdalcentraal.nl

Bibliotheek Dalfsen helpt inwoners op weg met DigiD

DALFSEN – De Bibliotheek Dalfsen verzorgt in november een gratis cursus voor iedereen die meer wil leren over het gebruik van DigiD. De cursus ‘Doe meer met je DigiD’ bestaat uit vier bijeenkomsten en is speciaal bedoeld voor beginners.

Binnenlanddalfsennet.nl

Geheugenspreekuur 13 oktober in de Spil

NIEUWLEUSEN – Het is heel normaal om zo nu en dan iets te vergeten. Dat doen we allemaal. Vergeetachtigheid kan echter ook een teken zijn van (beginnende) dementie. Of het gevolg van een andere hersenaandoening.

Advertentie