Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

Binnenlandvorsten.nl

Beatrix aanwezig bij herdenking Watersnoodramp in Oude-Tonge

Prinses Beatrix is woensdag aanwezig bij de herdenking van de Watersnoodramp in Oude-Tonge in Zuid-Holland. Dit jaar is het zeventig jaar geleden dat Zuid-Holland, Zeeland en Noord-Brabant door de ramp werden getroffen in de nacht van 31 januari op 1 februari. In dit dorp op Goeree-Overflakkee vielen in 1953 de meeste dodelijke slachtoffers.

Lees het volledige artikel bij vorsten.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddeschakelalbrandswaard.nl

Verhalen Watersnoodramp blijven leven

ALBRANDSWAARD - Directeur Barbara Oomen van het Watersnoodmuseum bezocht op 28 oktober Albrandswaard op uitnodiging van burgemeester Cees Pille. Tijdens het bezoek stonden de verhalen over de Watersnoodramp centraal.

BinnenlandNederlands Dagblad

‘Een halve cent op elke euro’

Waarom zou Nederland geld uitgeven aan problemen ver weg, terwijl er hier ook genoeg speelt? Die vraag klinkt steeds vaker, vooral in Den Haag. Een lobbyist van Dorcas en een bestuurder van Woord en Daad zien in het land een ander beeld.

Advertentie